Młody Straszyn - opis inwestycji

Młody Straszyn

Straszyn to kameralna i dobrze zlokalizowana miejscowość.

Położona jest przy głównych szlakach komunikacyjnych (szybki dojazd do centrum Gdańska, Pruszcza Gd. i Starogardu, węzeł do Obwodnicy S6, autostrady A1 i Obwodnicy Południowej). Dzięki tak dobrze rozwiązanej infrastrukturze drogowej, przemieszczanie się po Trójmieście jest bardzo łatwe.

Straszyn jest też niewątpliwie urokliwą miejscowością. Otoczenie natury, położenie nad Rzeką Radunia, Jeziorem Straszyńskim oraz otulina lasów wpływają na komfort mieszkania tutaj. Okolica jeziora charakteryzuje się czystym, świeżym powietrzem, niską zabudową, głównie jednorodzinną. Walory te sprzyjają rekreacji oraz dają ukojenie od codziennego zgiełku miasta.

W Straszynie znajdują się trzy zabytkowe elektrownie wodne i pięć pomników przyrody. Jest to także miejscowość o rozbudowanej infrastrukturze niezbędnej do funkcjonowania rodziny - szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, poczta.

To właśnie tu, przy ul. Starogardzkiej powstaje nasza inwestycja - nowoczesne, przyjazne
i w dobrej cenie osiedle Młody Straszyn. Położone jest ono na malowniczym wzgórzu, z widokiem na Dolinę Raduni.

Młody Straszyn - blisko miasta i natury

Obecnie powstaje drugi etap inwestycji, na który składać się będą finalnie trzy budynki. Trzeci budynek, którego rozpoczęcie budowy planowane jest na drugą połowę 2017 roku posiadać będzie lokale usługowe na poziomie parteru.

Młody Straszyn to osiedle rozwojowe, którego kolejne etapy będą powstawały w kolejnych latach.

Dokładamy starań, aby nasi Klienci mogli zamieszkać w standardzie gwarantującym wszelkie miejskie udogodnienia. Rozwijająca się infrastruktura osiedlowa z pewnoscią temu sprzyja.

Każde mieszkanie będzie posiadać balkon, bądź ogródek. W jednym z budynków, tuż przy ul. Starogardzkiej będziemy oferować około 600m2 powierzchni handlowej na wynajem, co pozwoli Mieszkańcom Inwestycji Młody Straszyn na realizację bieżących potrzeb niemal bez wychodzenia z domu. Projekt przewiduje także plac zabaw dla najmłodszych. Teren urozmaici zagospodarowany staw.

Dla mieszkańców dedykowane są parkingi przy budynkach. Nie pobieramy dodatkowych opłat z tytułu miejsca parkingowego! 

We wszystkich naszych inwestycjach przykładamy uwagę do kosztów eksploatacyjnych, tak by były one jak najniższe.