Młody Straszyn - opis inwestycji

Młody Straszyn

Straszyn to kameralna i dobrze zlokalizowana miejscowość należąca do aglomeracji trójmiejskiej.

Położona jest przy głównych szlakach komunikacyjnych (szybki dojazd do centrum Gdańska, Pruszcza Gd. i Starogardu, węzeł do Obwodnicy S6, autostrady A1 i Obwodnicy Południowej). Dzięki tak dobrze rozwiązanej infrastrukturze drogowej, przemieszczanie się po Trójmieście jest bardzo łatwe.

Straszyn jest też niewątpliwie urokliwą miejscowością. Otoczenie natury, położenie nad Rzeką Radunia, Jeziorem Straszyńskim oraz otulina lasów wpływają na komfort mieszkania tutaj. Okolica jeziora charakteryzuje się czystym, świeżym powietrzem, niską zabudową, głównie jednorodzinną. Walory te sprzyjają rekreacji oraz dają ukojenie od codziennego zgiełku miasta.

W Straszynie znajdują się trzy zabytkowe elektrownie wodne i pięć pomników przyrody. Jest to także miejscowość o rozbudowanej infrastrukturze niezbędnej do funkcjonowania rodziny - szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia zdrowia, poczta, park handlowy.

Młody Straszyn - blisko miasta i natury

Osiedle powstaje od 2010 roku. Podążając za stworzoną wówczas koncepcją, obecnie realizowane są kolejne zadania inwestycyjne, na które składać się będą trzy budynki: A, B i C. Wyróżniać się one będą nowoczesną bryłą, stonowaną kolorystyką elewacji, estetycznym wyglądem oraz podwyższonym standardem wykończenia mieszkań. Nasi architekci dołożyli wszelkich starań, by projektowane przez nich lokale dawały naszym Klientom maksimum funkcjonalności.

Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, pozostałe lokale posiadać będą balkony. W środku znajdować się będzie winda. Każdy z nabywców będzie mógł nabyć także komórkę lokatorską w podziemnej kondygnacji budynku.

Młody Straszyn to osiedle rozwojowe, którego kolejne etapy będą powstawały w kolejnych latach.

Dokładamy starań, aby nasi Klienci mogli zamieszkać w standardzie gwarantującym wszelkie miejskie udogodnienia. Rozwijająca się infrastruktura osiedlowa z pewnością temu sprzyja.

W jednym z budynków, w zrealizowanym już etapie, znajdują się lokale handlowo-usługowe, co pozwoli Mieszkańcom inwestycji Młody Straszyn na realizację bieżących potrzeb niemal bez wychodzenia z domu.

Dla mieszkańców dedykowane są ogólnodostępne parkingi przy budynkach. Nie pobieramy dodatkowych opłat z tytułu miejsca parkingowego!