Opis inwestycji

Budynek Handlowo-Usługowy

Gdynia Cisowa, ul. Morska 509

Budynek biurowo-handlowy z salonem wystawienniczym powstał w 2009 roku, bezpośrednio przy ulicy Morskiej, o wysokim standardzie wykończenia (ściany - gładź gipsowa, malowane, tapety, podłogi - wykładzina wysokiej jakości, terakota, wylewki, okna - PCV, sufity - podwieszane, gładź, malowane).

Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 1 718 m2 i składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej o łącznej powierzchni 1 840 m2.

Na parterze mieści się salon wystawienniczy o powierzchni 598 m2, powierzchnia I piętra budynku wynosi 623m2. W budynku winda łącząca pomieszczenia podziemne z powierzchnią I piętra o gabarytach osobowo – towarowych (dopuszczalne obciążenie do 1 000 kg).

Podziemna część budynku to hale garażowo - magazynowe wraz z komunikacją oraz kotłownią o łącznej powierzchni 583 m2.

Podziemne hale garażowe składają się z dwóch pomieszczeń o powierzchni 116 m2 oraz 235 m2, mieszczących odpowiednio 3 oraz 8 pojazdów osobowych.

Pomieszczenie magazynowe to powierzchnia 120 m2.

W budynku wentylacja z klimatyzacją, instalacja alarmowa, komputerowa i przeciwpożarowa. Wszystkie media. Internet, telefon.

Lokalizacja zapewnia szybkie i łatwe połączenie z obwodnicą trójmiejską oraz z centrum Gdyni. Budynek jest doskonale widoczny dla przejeżdżających (w obu kierunkach) ulica Morską.

Budynek Biurowo - Handlowy - Atuty:

  • Możliwość dowolnego kształtowania wielkości pomieszczeń (system open space);
  • Nowoczesna architektura zewnętrzna;
  • Duże powierzchnie przeszkleń ścian;
  • Szybkie i łatwe połączenie z obwodnicą Trójmiasta;
  • Lokalizacja zapewnia również bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej – trolejbusy;
  • Parking