Opis inwestycji

Gdańsk, ul. Wyzwolenia

dogodna lokalizacja, bezpieczeństwo, bliskość morza, miejsce z klimatem

Nowy Port to jedna z najbardziej niedocenianych dzielnic w Gdańsku. Warto zwrócić uwagę na jej podstawowe walory - jest doskonale skomunikowana z centrum Gdańska, Wrzeszczem i Brzeźnem, a władze miasta mają wobec tego miejsca ambitne plany. Wdrożone zostaną tu projekty dofinansowane przez Unię Europejską, niedawno zakończono remont głównej arterii – Marynarki Polskiej – jak również planowane jest połączenie przez tunel pod Martwą Wisłą z Trasą Sucharskiego, powstanie centrum sztuki i parku ze ścieżkami rowerowymi, i wiele innych kosztownych inwestycji. Do największych inwestycji należy także Baltic Arena, który powstanie nieopodal 1,5 km od Nowego Portu. Dzielnica ta już od wielu lat jest także bardzo bezpiecznym zakątkiem Gdańska.

Właśnie w Nowym Porcie, przy ul. Wyzwolenia powstała nowa inwestycja firmy Nex–Bud. Nowoczesny i niepowtarzalny zespół mieszkaniowy Kamienice Magellana usytuowany jest zaledwie 15 minut spacerem od morza, w sąsiedztwie ul. Marynarki Polskiej i lokalnej infrastruktury.

Kamienice Magellana to osiedle położone w bliskiej odległości zarówno od centrum Gdańska, jak i od plaży, to idealne miejsce dla osób ceniących małomiejski klimat, a także spokój, uroki przyrody czy walory kulturowe. Twierdza Wisłoujście, leżąca na brzegu Martwej Wisły, zabytkowa latarnia morska, czy stoczniowe dźwigi w panoramie dzielnicy, czynią to miejsce wyjątkowym na mapie Gdańska.

Dwa luksusowe budynki zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie i komforcie przyszłych mieszkańców. Przestronne, nasłonecznione wnętrza, duże balkony i tarasy, ogródki na parterze, a także winda oraz miejsca parkingowe w hali garażowej, zapewnią wygodę nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom.

Zamknięty, ogrodzony teren, brama na pilota, okucia antywłamaniowe okien mieszkań na parterach, gwarantują wysoki standard bezpieczeństwa mieszkańców KAMIENIC MAGELLANA.