Opis inwestycji

Straszyn, ul. Starogardzka 103 - 111

blisko Gdańska, blisko Trójmiasta

Straszyn to kameralna i dogodnie zlokalizowana miejscowość - leży zarówno w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych (szybki dojazd do centrum Gdańska, ale też Pruszcza i Starogardu, bliskość Obwodnicy Trójmiasta, autostrady A1 i Obwodnicy Południowej), jak i w otoczeniu malowniczych terenów w okolicy rzeki Raduni, pięknych lasów i jeziora Straszyńskiego. Jezioro jest ujęciem wody pitnej. Teren ten jest objęty strefą ochronną. Nigdy nie powstanie w Straszynie żadna działalność przemysłowa, czy uciążliwa lub mająca szkodliwy wpływ na środowisko. Jest to obszar charakteryzujący się czystym, świeżym powietrzem, niską zabudową, głównie jednorodzinną. Znajdują się tu trzy zabytkowe elektrownie wodne i pięć pomników przyrody. Podkreślić należy również, że Straszyn to miejscowość o już istniejącej, rozbudowanej infrastrukturze niezbędnej do funkcjonowania rodziny - szkoła, przedszkole, przychodnia zdrowia, poczta.

Właśnie w Straszynie, przy ul. Starogardzkiej powstała inwestycja firmy Nex–Bud - nowoczesne, przyjazne i niedrogie osiedle Młody Straszyn, usytuowane na malowniczym wzgórzu, ze wspaniałym widokiem na dolinę Raduni.

Młody Straszyn to przedsiewzięcie wieloetapowe. Jest to zespół kilku kameralnych budynków, położonych w sąsiedztwie centrum Straszyna, ale też i terenów rekreacyjnych - lasów, rzeki i jeziora. To idealne miejsce dla osób lubiących spokój i jednocześnie ceniących wygodę dojazdu do pracy, szkoły czy sklepów. Mieszkańcy mogą korzystać z zewnętrznych miejsc postojowych oraz placu zabaw. Cechuje je wysoki standard wykończenia (ściany wewnętrzne murowane, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe Dierre, eleganckie klatki schodowe i elewacja). Każde mieszkanie posiada balkon taras bądż ogródek. 

Atutem są bardzo niskie koszty eksploatacyjne.

Zapraszamy do aktualnej oferty z kolejnego etapu!